PNEUSERVIS

Pneuservis osobní

Pneuservis osobní
Odborná výměna kol ( pneu, disků, duší, ventilů) včetně vyvážení, huštění a ekologické likvidace ojetých pneumatik.
K přezutí automaticky účtován poplatek za mytí kola v ceně 20,- Kč bez DPH/ ks.

Opravy pneu a duší

Opravy pneu a duší
Standard damaged tyres and tubes repairs.

Repairing tyres is in terms of traffic safety very difficult and responsible activity, therefore it should be performed by professional only.
Decree nr. 102/95 Sb. orders, that every single damaged place on coat must be permanently repaired. It is unacceptable to use tubes on unrepaired tubeless tyre as replacement solution.
We do not recommend to use sealing repair sprays for permanent repairs, but for service arrival only, same as rapairs without tyre from wheel removal using special prevulcanized plugs.
Repairs of damages interfering cord or carcass is need to be done by hot vulcanization method or cold vulcanization method after previous detailed examination and modifying damaged tyre coat. Every repair should be done as soon as possible after damage creation, otherwise it can occure ( especially coats with steel cord) to spread damage or destroy tread as a result of penetrating impurities and moisture.
Pruning treads of personal car tyres is forbidden.

Prices according to valid pricelist.

Zpětný odběr použitých pneumatik

Zpětný odběr použitých pneumatik
Zpětný odběr použitých pneumatik

Společnost CZECH STYLE, spol. s r.o. provádí v souladu s ustanovením §38 odst.5 zákona č.185/2001 Sb. a vyhlášky MŽP č. 237/2002 Sb. zpětný odběr použitých pneumatik bez nároku na úplatu.

Zpětný odběr použitých pneumatik  se provádí přímo ve všech našich  provozovnách, a to bez nároku na úplatu od spotřebitele po celou provozní dobu a bez vázání odebrání použitých pneumatik určených ke zpětnému odběru na nákup nových pneumatik.

Dále je zpětný odběr prováděn  prostřednictvím logistiky společnosti a externími specializovanými společnostmi.  Se žádostmi o provedení zpětného odběru v místě vaší provozovny se obracejte na call centrum společnosti.

Sezónní uskladnění pneumatik

Sezónní uskladnění pneumatik
Uskladnění zimních pneu  přes léto a letních pneu přes zimu.
Pro stálé zákazníky je služba za symbolických 240,- Kč bez DPH (manipulační poplatek).
Zaujaly vás informace na této stránce a chcete se dozvědět více? . Neváhejte a vyplňte následující kontaktní formulář. S odpovědí se Vám ozveme co nejdříve.
Pro odeslání dotazu vyplňte prosím následující kód ( * ): Captcha Položky označené ( * ) jsou povinné .
Pro odeslání zprávy vyplňte prosím následující kód ( * ): Captcha Položky označené (*) jsou povinné .